PROJEKTOWANIE WYKONAWSTWO
OBSŁUGA INWESTYCJI
w telekomunikacji i energetyce

06

O firmie - Zmieniamy się dla Ciebie

Miło nam poinformować że to już dekada jak jesteśmy z Państwem i dla Państwa. Zmieniamy się dla Ciebie - dlatego na kolejne nowe miejmy nadzieję równie udane 10 lat dla Firmy wchodzimy z optymizmem, coraz silniejsi i zaangażowani. Od 2006 roku działamy nieprzerwanie z dużymi sukcesami w branży telekomunikacyjnej, energetycznej i poligraficznej. Zmieniamy się, uczymy i rozwijamy tak by sprostać coraz większym wyzwaniom rynku oraz Państwa potrzebom.

Jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem w biznesie o czym mogą świadczyć nasze realizacje oraz Partnerzy z którymi współpracujemy. Posiadamy stałą bazę zadowolonych Klientów i co nas cieszy z każdym rokiem jest ona coraz większa. Mamy nadzieję, że jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem lub partnerem - wkrótce do tego grona dołączysz. Stawiamy na stały rozwój, nowoczesne systemy teleinformatyczne. Stale inwestujemy w kapitał ludzki, sprzęt i innowacyjne technologie. Poszerzamy horyzonty i rozwijamy się tak by sprostać wymogom przyszłości.

Naszą siłą jest zgrana załoga, znakomita atmosfera i rozbudowany system wartości.

07

Dążymy by zapewnić Państwu jak najwyższy poziom Naszych usług w zakresie projektowania, wykonawstwa, obsługi inwestycji, utrzymania i konserwacji sieci.

Priorytetem jest dla Nas terminowe realizowanie kontraktów, a wszelkie podejmowane przez nas działania są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, normami oraz etycznymi zasadami współżycia społecznego. Dbając o rozwój Naszej Firmy stale inwestujemy w rozwój naszej kadry, innowacje, nowe technologie stale wzmacniając naszą bazę sprzętową co umożliwia nam sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom.

 

Sandotech sponsoruje: MGKS Wisła AnnopolSandotech sponsoruje: SKS Wisła SandomierzJesteśmy sponsorem klubu sportowego
SKS Wisła Sandomierz oraz innych przedsięwzięć:


(C) 2006 - 2024 Sandotech | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka cookies